Przejdź do treści

Stoły weterynaryjne elektryczneStoły weterynaryjne elektryczne

Stoły weterynaryjne elektryczne
Stwórz kojącą atmosferę
Ponieważ zwierzęta mają więcej zmysłów niż ludzie, są znacznie bardziej wrażliwe na otoczenie i zmiany, które w nich zachodzą. Zapachy, hałasy i wszelkie nieznane zmiany mogą powodować stres i niepokój u zwierzęcia, dlatego istotne jest stworzenie relaksującego otoczenia, szczególnie podczas wizyty u weterynarza. Sposób rozmieszczenia sprzętu w gabinecie weterynarza ma kluczowe znaczenie dla stworzenia relaksującej atmosfery i może mieć wpływ na reakcję zwierzęcia na otoczenie.

Znaczenie ergonomicznego stołu do badań
Stół do badań to pierwsze narzędzie lekarza weterynarii. Z radością wita i wspiera zwierzęta od początku do końca konsultacji. Z tego powodu ważna jest jego ergonomia i niezawodność, a systemy elektryczne mogą to poprawić.

Siłowniki elektryczne i kolumny tworzą ergonomiczne i wszechstronne stoły, które dostosowują się do wzrostu lekarza weterynarii. Dzięki możliwości regulacji wysokości stołu do badań lekarz weterynarii może bez dyskomfortu zbadać każde zwierzę, niezależnie od jego wielkości.

Dzięki stołom do badań o regulowanej wysokości lekarz weterynarii unika schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego i może zapobiec uszkodzeniom zarówno siebie, jak i badanego zwierzęcia. Dzięki temu może zapewnić wysokiej jakości opiekę i możliwość skupienia się na zwierzęciu, a nie na złej postawie spowodowanej wadliwym sprzętem.

Elektryczne siłowniki liniowe pozwalają dostosować stół do badań do własnych potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to system prosty, czy złożony.

Ruch tych stołów do badań może zejść bardzo nisko i znacznie podnieść się. Obniżając system, lekarze weterynarii są w stanie z łatwością umieścić na stole do badań cięższe lub chore zwierzę. Podnosząc system, lekarz weterynarii może zachować komfort zarówno dla siebie, jak i badanego zwierzęcia. System ten gwarantuje, że lekarz weterynarii nigdy nie będzie musiał nosić ciężkiego zwierzęcia, co stwarza ryzyko zranienia siebie lub zwierzęcia.

Nasze produkty umożliwiają prostą i szybką obsługę sprzętu z płynną regulacją. Płynne, płynne i ciche ruchy są ważne, aby nie niepokoić zwierzęcia i zachować jego komfort.

Elektryczne siłowniki liniowe TiMOTION do stołów weterynaryjnych
TiMOTION oferuje solidne i niezawodne rozwiązania na stoły weterynaryjne, które utrzymają ciężar zarówno sprzętu, jak i zwierzęcia. Nasze siłowniki elektryczne TA16 i TA29 nadają się szczególnie do funkcji przechylania. Kompaktowe i ciche, łatwo integrują się ze sprzętem i zapewniają zwierzęciu spokój, unikając niepokojących dźwięków.

stół weterynaryjny elektryczny